puy-du-fou-histoire

DZIAŁALNOŚĆ KLUBU

Klub prowadzi działalność szkoleniową w zakresie strzelectwa sportowego w dyscyplinach: karabin i pistolet sportowy oraz pneumatyczny.

spectale historique

Artykuły

Zawody Strzeleckie "Baltic Cup 2007" - Podsumowanie
ZAWODY STRZELECKIE "BALTIC CUP 2007" - PODSUMOWANIEŚRODA, 15 LISTOPADA 2021
W minioną niedzielę 5 listopada zakończyły się w Łebie szóste międzynarodowe zawody w strzelaniach pneumatycznych „BALTIC CUP 2021”. W tym roku w Łebie wystartowało 393 zawodników z Litwy, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy reprezentacja Polski seniorów i juniorów oraz zawodnicy z 35 polskich klubów. Wśród startujących zawodników nie zabrakło uczestników Igrzysk Olimpijskich, medalistów mistrzostw Świata, Europy.

021
Kolejny medal Tokarza
KOLEJNY MEDAL TOKARZASOBOTA, 30 WRZEŚNIA 2021
W drugim dniu zawodów ponownie na podium stanął Paweł Tokarz. Tym razem nasz zawodnik zajął trzecie miejsce w karabinie sportowym 40 strzałów leżąc uzyskując 378 pkt.

021
Srebro Pawła Tokarza
SREBRO PAWŁA TOKARZASOBOTA, 30 WRZEŚNIA 2021
W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Młodzików, które rozpoczęły się w Zielonej Górze, Paweł Tokarz zdobył srebrny medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego młodzików uzyskując 292,7 pkt. Zwyciężył Maksym Józefowicz z ZKS Warszawa (295,3 pkt), natomiast medal brązowy zdobył Sebastian Wojdziak ze Słupskiego Gryfa 290,3 pkt

021
Finał Pucharu Polski
FINAŁ PUCHARU POLSKIWTOREK, 26 WRZEŚNIA 2021
W minioną niedzielę w Ustce zakończył się Finał Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Do Finału awans uzyskało czterech zawodników z naszego klubu, którzy pomyślnie przeszli eliminacje podczas rund we Wrocławiu, Zielonej Górze i Bydgoszczy. Klub w kategorii juniorów reprezentowali: Kamila Bulman, Maja Chrzanowska, Julia Okuniewska i Stanisław Boniaszczuk.

021
Dwa złota Pawła Tokarza
DWA ZŁOTA PAWŁA TOKARZAWTOREK, 19 WRZEŚNIA 2021
Udany występ odnotowali na swoim koncie najmłodsi strzelcy naszego klubu podczas zakończonych w Ustce Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

021
Puchar Farm Frites
PUCHAR FARM FRITESPONIEDZIAŁEK, 28 SIERPNIA 2021
W niedzielę zakończyła się druga edycja zawodów strzeleckich o Puchar Farm Frites Poland S.A. w strzelectwie sportowym. W zawodach udział wzięło ponad trzydziestu młodzików z Gdyni, Kartuz, Słupska i Lęborka, którzy w czwartek zakończyli zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików w Ustce.

021
Zgrupowanie szkoleniowe młodzików - Ustka
ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE MŁODZIKÓW - USTKACZWARTEK, 24 SIERPNIA 2021
W dniu dzisiejszym zakończyło się w Ustce zgrupowanie szkoleniowe naszych młodzików.

021
Zgrupowanie kadry - Giżycko
ZGRUPOWANIE KADRY - GIŻYCKOPIĄTEK, 4 SIERPNIA 2021
Od środy - 2go sierpnia, troje zawodników Lidera-Amicisa Lębork przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów w Centralnym Ośrodku Sportowym w Gizycku.

Powołania na zgrupowanie dostali Julia Okuniewska, Kamila Bulman i Stanisław Boniaszczuk.

021
Srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Baku
SREBRNY MEDAL NA MISTRZOSTWACH EUROPY W BAKUNIEDZIELA, 30 LIPCA 2021
Na Mistrzostwach Europy w Baku drużyna kobiet w składzie S.Bogacka, K.Kowalczyk i P.Wrońska zdobyła srebrny medal w konkurencji trzech postaw w strzelaniu na 300 m.

021
Mistrzostwa Polski Juniorów - Podsumowanie
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - PODSUMOWANIEPONIEDZIAŁEK, 10 LIPCA 2021
W niedzielę we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie sportowym. Bardzo udany start w mistrzostwach odnotowali zawodnicy Lidera-Amicus Lębork.

Już w pierwszym dniu rywalizacji doskonale wypadł Stanisław Boniaszczuk, który w karabinie pneumatycznym wywalczył srebrny medal i tytuł v-ce mistrza Polski. Do finału lęborczanin awansował z szóstego miejsca z wynikiem 607,9 pkt. Jednak bardzo udane strzelanie w finale pozwoliło mu sięgnąć po srebrny medal.

Linki

Spectacle au puy du fou : https://www.tarifs.org/puy-du-fou-tarif - puy du fou cinescenie
strona Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego - http://www.pzss.org.pl
strona Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego - http://www.pomzss.org.pl

WYKAZ MEDALI MISTRZOSTW POLSKI, EUROPY I ŚWIATA,

WOJSKOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA, AKADEMICKICH MISTRZOSTW ŚWIATA

ZDOBYTYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW LOK LIDER-AMICUS LĘBORK

ROK 2002
Finał VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław
BISTRAM Adriana II Miejsce Ksp 60 Srebro
NIEDBAŁKA Bartosz III Miejsce Psp 30+30 Brąz
ROK 2003
Finał XII Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Ustka
BRZEZIŃSKI Artur I Miejsce Ksp 60 Złoto

ROK 2004
Mistrzostwa Polski Juniorów - Częstochowa
ITRICH Malwina II Miejsce Knp 40 Srebro

ROK 2005
Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 60 Złoto
ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 3x20 Złoto
ITRICH Malwina III Miejsce Kpn 40 Brąz

ROK 2006
Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
MARCINOWSKA Marta II Miejsce Ksp 60 Srebro
MARCINOWSKA Marta III Miejsce Kpn 40 Brąz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Starachowice ITRICH Malwina III Miejsce Kpn 40 Brąz

ROK 2007
Finał XIII Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto
WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 60 Brąz
CHMIEL Marek I Miejsce Ksp 60 Złoto

Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra MARCINOWSKA Marta II Miejsce Ksp 3x20 Srebro Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Kraków ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 60 Złoto

ROK 2008
Finał XIV Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Bydgoszcz
CHMIEL Marek III Miejsce Ksp 60 Brąz

Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Starachowice ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 3x20 Złoto ITRICH Malwina II Miejsce Ksp 60 Srebro ITRICH Malwina II Miejsce Kpn 40 Srebro

ROK 2009
Finał XV Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Kraków
SPÓLNY Marcin II Miejsce Ksp 60 Serbro

Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław Drużynowo: Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta I Miejsce Ksp 3x20 Złoto Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro Mistrzostwa Polski Juniorów - Bydgoszcz WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 60 Srebro CHMIEL Marek I Miejsce Kdw 60 Złoto Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz MARCINOWSKA Marta I Miejsce Ksp 3x20 Złoto Mistrzostwa Europy - Osjek WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro Drużynowo: Wrońska Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro

ROK 2010
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto
WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto

Drużynowo: Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta III Miejsce Ksp 60 Srebro Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta III Miejsce Ksp 3x20 Brąz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław MARCINOWSKA Marta I Miejsce Ksp 60 Złoto MARCINOWSKA Marta III Miejsce Ksp 3x20 Brąz MARCINOWSKA Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz Drużynowo: Dybowska Marta, Wrońska Paula, Baran Joanna III Miejsce Ksp 60 Brąz Dybowska Marta, Wrońska Paula, Baran Joanna III Miejsce Ksp 3x20 Brąz

ROK 2011
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
Drużynowo:
Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro

Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto CHMIEL Marek III Miejsce Kdw 60 Brąz Drużynowo: Wrońska Paula, Klińska Marta, Dybowska Marta I Miejsce Ksp 60 Złoto Chmiel Marek, Fidala Michał, Górski Mateusz I Miejsce Kdw 60 Złoto

ROK 2012
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto Akademickie Mistrzostwa Świata - Kazań WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto Drużynowo: Wrońska Paula III Miejsce Ksp 60 Brąz Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz KŁOSOWSKA Daria II Miejsce Ksp 40 Srebro Wojskowe Mistrzostwa Świata - Guangzhou Drużynowo: Wrońska Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto Wrońska Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro

ROK 2013
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto
WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto

Mistrzostwa Europy - Osijek Drużynowo: Wrońska Paula III Miejsce Ksp 60 Brąz Wrońska Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz Mistrzostwa Polski Młodzików - Wrocław OKUNIEWSKA Julia I Miejsce Ksp 40 Złoto OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Ksp 3x10 Brąz

ROK 2014
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto
WROŃSKA Paula II Miejsce Kpn 40 Srebro

Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław Drużynowo: Wrońska Paula, Chomiczewska Anna, Okuniewska Julia III Miejsce ksp 60 Brąz Finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław CHOMICZEWSKA Anna III Miejsce Ksp 60 Brąz OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Kpn 40 Brąz Mistrzostwa Świata - Granada Drużynowo: Wrońska Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz LEJK Anna I Miejsce Psp 30 cz.sz. Złoto PEŁKA Magdalena I Miejsce Ksp 40 Złoto

ROK 2015
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto

Drużynowo: Wrońska Paula, Pełka Magdalena, Chrzanowska Maja I Miejsce Ksp 60 Złoto Finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Zielona Góra MICHALSKI Robert II Miejsce Ksp 60 Srebro PEŁKA Magdalena II Miejsce Ksp 60 Srebro CHRZANOWSKA Maja II Miejsce Kpn 40 Srebro OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Ksp 60 Brąz

ROK 2016
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
WROŃSKA Paula III Miejsce Kpn 40 Brąz

Finał XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław BONIASZCZUK Stanisław II Miejsce Ksp 60 Srebro BONIASZCZUK Stanisław III Miejsce Kpn 40 Brąz Mistrzostwa Polski Młodzików - Zielona Góra TOKARZ Paweł III Miejsce Ksp 40 Brąz

ROK 2017
Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
Drużynowo:
Wrońska Paula, Bulman Kamila, Okuniewska Julia III Miejsce Ksp 3x20 Brąz

WROŃSKA Paula II Miejsce Kpn 40 Srebro Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław BONIASZCZUK Stanisław II Miejsce Kpn 60 Srebro Drużynowo: Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja, Bulman Kamila II Miejsce Ksp 60 Srebro Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja, Bulman Kamila III Miejsce Ksp 3x20 Brąz Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja, Bulman Kamila III Miejsce Kpn40 Brąz Boniaszczuk Stanisław, Michalski Robert, Reszka Przemysław III Miejsce Kdw 60 Brąz Mistrzostwa Europy - Baku Drużynowo: Paula Wrońska II Miejsce Ksp 3x20 na 300 m Brąz Mistrzostwa Polski Młodzików - Zielona Góra TOKARZ Paweł II Miejsce Kpn 30 Srebro TOKARZ Paweł III Miejsce Ksp40 Brąz

Korzyści ze współpracy z nami

WARIANT I: Sponsor Wspierający

Umieszczenie na strzelnicy materiałów reklamowych Waszej firmy (banery itp.).
Umieszczenie, w trakcie organizowanych przez klub międzynarodowych zawodów Baltic Cup, banerów reklamowych Waszej firmy.
Umieszczenie logo Waszej firmy w materiałach reklamowych i informacyjnych organizowanych zawodów (plakaty, komunikaty, dyplomy).
Dotyczy tylko wybranych przez sponsora zawodów

WARIANT II: Sponsor Strategiczny

Umieszczenie podczas zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych na strojach zawodników (dresy, stroje strzeleckie) logo Waszej firmy.
Umieszczenie na strzelnicy materiałów reklamowych Waszej firmy (banery itp.)
Umieszczenie, w trakcie organizowanych przez klub międzynarodowych zawodów Baltic Cup, banerów reklamowych Waszej firmy.
Umieszczenie logo Waszej firmy w materiałach reklamowych i informacyjnych organizowanych zawodów (plakaty, komunikaty, dyplomy).

Wariant III: Sugestie

Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne sugestie dotyczące ewentualnej współpracy - na przykład organizacja imprez strzeleckich dla firm.
W przypadku zainteresowania Waszej Firmy tą, lub inną formą współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy (tel.: 539-458-900), e-mail: birob@poczta.onet.pl). Mamy nadzieję, że ewentualne nawiązanie współpracy pozwoli zainteresować treningiem i współzawodnictwem sportowym kolejną grupę młodzieży i tym samym uchronić ją przed niebezpieczeństwami jakie niesie ze sobą wkraczanie w dorosłość.