Artykuły

 

        

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Złoty Muszkiet i Złota Krócica - WrocławCzwartek, 20 czerwca 2019

 We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w strzelectwie sportowym w konkurencjach nieolimpijskich. Klub nasz w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc reprezentowali: Jakub Kozłowski i Paweł Tokarz. Rewelacyjne spisał się Jakub Kozłowski, który zdobył złoty medal z wynikiem 605,8 pkt. Drugie miejsce zajął Kajetan Krzyśka – Zawisza Bydgoszcz (603,1 pkt) a trzecie Maciej Ogórek – Śląsk Wrocław (600,2 pkt).

Puchar Prezesa PZSSWtorek, 28 maja 2019

 Bardzo udanie wystartowali nasi zawodnicy w Pucharze Prezesa PZSS. Paweł Tokarz i Jakub Kozłowski startem w Zielonej Górze zapewnili sobie udział w lipcowym Finale XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Finał Pucharu Polski - Zielona GóraNiedziela, 14 października 2018

Bardzo udany start w zakończonym w Zielonej Górze Finale Pucharu Polski odnotował Szymon Wielgomas, który dwukrotnie stawał na podium. Zawodnik naszego klubu zwyciężył w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc uzyskując wynik 623,0 pkt. Drugi w tej konkurencji był Bartosz Jasiecki – Zawisza Bydgoszcz (622,2 pkt.) a trzeci Andrzej Burda – Alu-Pro Opole (621,9 pkt.)

Mistrzostwa Polski Juniorów - UstkaWtorek, 25 września 2018

Po seniorach i juniorach młodszych, do rywalizacji o medale mistrzostw Polski przystąpili juniorzy. W zakończonych w Ustce mistrzostwach zawodnicy naszego klubu sięgnęli po trzy medale. Indywidualnie Magdalena Pełka zajęła III miejsce w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc z wynikiem 606,1 pkt. Zwyciężyła Anna Chmielewska z Piasta Bieruń (608,1 pkt) przed tegoroczną, brązową medalistką mistrzostw Świata w tej konkurencji Aleksandrą Szutko z Kaliber Białystok (606,9).

Szukaj w serwisie