Artykuły

 

        

Finał Pucharu Polski - Zielona GóraNiedziela, 14 października 2018

Bardzo udany start w zakończonym w Zielonej Górze Finale Pucharu Polski odnotował Szymon Wielgomas, który dwukrotnie stawał na podium. Zawodnik naszego klubu zwyciężył w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc uzyskując wynik 623,0 pkt. Drugi w tej konkurencji był Bartosz Jasiecki – Zawisza Bydgoszcz (622,2 pkt.) a trzeci Andrzej Burda – Alu-Pro Opole (621,9 pkt.)

Mistrzostwa Polski Juniorów - UstkaWtorek, 25 września 2018

Po seniorach i juniorach młodszych, do rywalizacji o medale mistrzostw Polski przystąpili juniorzy. W zakończonych w Ustce mistrzostwach zawodnicy naszego klubu sięgnęli po trzy medale. Indywidualnie Magdalena Pełka zajęła III miejsce w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc z wynikiem 606,1 pkt. Zwyciężyła Anna Chmielewska z Piasta Bieruń (608,1 pkt) przed tegoroczną, brązową medalistką mistrzostw Świata w tej konkurencji Aleksandrą Szutko z Kaliber Białystok (606,9).

Zgrupowanie szkoleniowe w UstceSobota, 8 września 2018

Wczoraj zakończyliśmy treningi specjalistyczne naszych zawodników podczas zgrupowania szkoleniowego kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów oraz kadry narodowej juniorów, które odbywa się w Ustce. Ostatnie dwa dni zgrupowania to warsztaty z psychologiem sportowym Panią Joanną Budzis z STREAMLINE Leadership Academi.

Finał XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - PodsumowanieCzwartek, 26 lipca 2018

Finał XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich to najważniejszy start dla młodych sportowców rocznika 2001/2002. W tym roku organizatorem imprezy jest województwo śląskie. Konkurencje strzeleckie rozgrywane były jednak na obiektach WKS Śląsk Wrocław. W Finale OOM z naszego klubu startowali: Alicja Rzepka, Maciej Bulman i Paweł Tokarz oraz Marysia Baranowski w Grand Prix Polski juniorów mlodszych.

Szukaj w serwisie