Artykuły

 

        

Powiatowa Gala SportuPiątek, 16 lutego 2018

 W ubiegłą sobotę w Cewicach odbyła się Powiatowa Gala Sportu, na której wyróżnienia Starosty Lęborskiego oraz Laury Powiatu Lęborskiego otrzymali najlepsi sportowcy ubiegłego roku naszego powiatu. Gala zakończyła się dużym sukcesem naszych zawodników, którzy sześciokrotnie odbierali główną nagrodę czyli Sportowy Laur Powiaty Lęborskiego 2017.

Zawody Klasyfikacyjne w Pucku i ZłotoryiPoniedziałek, 12 lutego 2018

Jak co roku Puck gościł strzelców na zawodach z okazji rocznicy Zaślubin z Morzem. W tym roku klub nasz reprezentowało 11 zawodników w strzelaniach pneumatycznych w konkurencjach

pistoletowych i karabinowych. Zawody w Pucku, oraz rozgrywane w tym samym czasie zawody w Złotoryi były pierwszymi po wprowadzeniu nowych przepisów, które zwiększyły ilość oddawanych strzałów w konkurencjach kobiecych oraz młodzików i juniorów młodszych.

Zawody Strzeleckie "Baltic Cup 2007" - PodsumowanieŚroda, 15 listopada 2017

W minioną niedzielę 5 listopada zakończyły się w Łebie szóste międzynarodowe zawody w strzelaniach pneumatycznych „BALTIC CUP 2017”. W tym roku w Łebie wystartowało 393 zawodników z Litwy, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy reprezentacja Polski seniorów i juniorów oraz zawodnicy z 35 polskich klubów. Wśród startujących zawodników nie zabrakło uczestników Igrzysk Olimpijskich, medalistów mistrzostw Świata, Europy. 

Srebro Pawła TokarzaSobota, 30 września 2017

 W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Młodzików, które rozpoczęły się w Zielonej Górze, Paweł Tokarz zdobył srebrny medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego młodzików uzyskując 292,7 pkt. Zwyciężył Maksym Józefowicz z ZKS Warszawa (295,3 pkt), natomiast medal brązowy zdobył Sebastian Wojdziak ze Słupskiego Gryfa 290,3 pkt

Finał Pucharu PolskiWtorek, 26 września 2017

W minioną niedzielę w Ustce zakończył się Finał Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Do Finału awans uzyskało czterech zawodników z naszego klubu, którzy pomyślnie przeszli eliminacje podczas rund we Wrocławiu, Zielonej Górze i Bydgoszczy. Klub w kategorii juniorów reprezentowali: Kamila Bulman, Maja Chrzanowska, Julia Okuniewska i Stanisław Boniaszczuk.

Szukaj w serwisie