Amicus Cup 2013

W dniach 29 - 31 sierpnia na strzelnicy naszego klubu odbyły się kolejne zawody z cyklu Amicus Cup. W zawodach udział wzięli zawodnicy w kategorii młodzik reprezentujący kluby strzeleckie z województwa pomorskiego: Dziesiątka Kartuzy, WKS Flota Gdynia, UKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska, Gryf Słupsk oraz gospodarze Lider-Amicus Lębork. Zawody rozegrano w następujących konkurencjach: karabin sportowy młodziczek i młodzików, karabin pneumatyczny 30 młodziczek i młodzików, pistolet pneumatyczny młodziczek i młodzików oraz pistolet sportowy (część szybka i część dokładna) młodziczek młodzików. Podczas zawodów padło wiele wartościowych wyników. Na szczególną uwagę zasługują rezultaty osiągnięte przez zawodniczkę Lider-Amicus Lębork Julię Okuniewską, która w konkurencji Ksp-40 młodziczek uzyskała wynik 391 oraz zawodnika WKS Floty Gdynia Gerarda Sobieraja, który w konkurencji Psp-30 cz. sz. w kategorii młodzika uzyskał wynik 268.

W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

Karabin Sportowy Ksp-40 młodzicy:

1.

RESZKA Przemysław

 

LIDER-AMICUS Lębork

 92

92

95

97

 376

2.

BONIASZCZUK Stanisław

 

LIDER-AMICUS Lębork

 94

92

95

92

 373

3.

KLIMKOWSKI Wojciech

 

GRYF Słupski Słupsk

90

93

 91

 95

369

Karabin Sportowy Ksp-40 młodziczki:

1.

OKUNIEWSKA Julia

 

LIDER-AMICUS Lębork

 97

 97

99

98

391

2.

BULMAN Kamila

 

UKS TĘCZA N. Wieś L.

 94

90

92

92

368

3.

PEŁKA Magdalena

 

LIDER-AMICUS Lębork

 93

 91

 89

93

 366

 

Karabin Pneumatyczny Kpn-30 młodziczki:

1.

OKUNIEWSKA Julia

 

LIDER-AMICUS Lębork

97

95

97

289

2.

RZEPKA Aleksandra

 

LIDER-AMICUS Lębork

85

87

90

262

3.

OJOWSKA Kamila

 

DZIESIĄTKA Kartuzy

68

82

85

235

 

Karabin Pneumatyczny Kpn-30 młodzicy:

1.

KLIMKOWSKI Wojciech

 

GRYF Słupski Słupsk

84

86

90

260

2.

NAZARKO Daniel

 

WKS FLOTA Gdynia

76

85

80

241

3.

GAJOWIAK Aleksander

 

GRYF Słupski Słupsk

74

79

83

236

 

Pistolet pneumatyczny Ppn-30 młodzicy:

1.

SOBIERAJ Gerard

 

WKS FLOTA Gdynia

89

84

89

262

2.

CHMAL Kamil

 

GRYF Słupski Słupsk

88

82

84

254

3.

WALOSZEWSKI Bartosz

 

WKS FLOTA Gdynia

85

79

84

248

 

Pistolet sportowy Psp-30 cz.d. młodzicy

 

1.

SOBIERAJ Gerard

 

FLOTA Gdynia

90

88

90

268

2.

CHMAL Kamil

 

GRYF Słupski Słupsk

87

87

90

264

3.

GUGAŁA Robert

 

GRYF Słupski Słupsk

81

84

87

252

 

Pistolet sportowy Psp-30 cz.sz. młodzicy

1.

SOBIERAJ Gerard

 

FLOTA Gdynia

84

92

93

269

2.

GUGAŁA Robert

 

GRYF Słupski Słupsk

76

81

72

229

3.

PODSKOCZYJ Jakub

 

GRYF Słupski Słupsk

69

66

82

217

 

Pistolet pneumatyczny Ppn-30 młodziczki

1.

LEJK Anna

 

LIDER-AMICUS Lębork

83

84

89

256

2.

KOGLIN Dominika

 

GRYF Słupski Słupsk

82

83

89

254

3.

TALAŚKA Weronika

 

WKS FLOTA Gdynia

85

84

82

251

 

Pistolet sportowy Psp-30 cz. d. młodziczki

1.

KOGLIN Dominika

 

GRYF Słupski Słupsk

86

91

86

263

2.

GODLEWSKA Agnieszka

 

WKS FLOTA Gdynia

81

86

88

255

3.

LEJK Anna

 

LIDER-AMICUS Lębork

75

83

84

242

 

Pistolet sportowy Psp-30 cz. sz. młodziczki

1.

GODLEWSKA Agnieszka

 

WKS FLOTA Gdynia

91

87

85

263

2.

LEJK Anna

 

LIDER-AMICUS Lębork

83

91

80

254

3.

KOGLIN Dominika

 

GRYF Słupski Słupsk

78

84

82

244

 

Dziękujemy obsadzie sędziowskiej w składzie Robert Biczkowski, Czesław Szpek, Beata Komar, Marcin Fidala, Julian Lis, Anna Mączkowiak za sprawne przeprowadzenie poszczególnych konkurencji.

Szukaj w serwisie