Nasi Medaliści

WYKAZ MEDALI MISTRZOSTW POLSKI, EUROPY I ŚWIATA,

WOJSKOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA, AKADEMICKICH MISTRZOSTW ŚWIATA

ZDOBYTYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW LOK LIDER-AMICUS LĘBORK

 
ROK 2002        
  Finał VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław    
    BISTRAM Adriana II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    NIEDBAŁKA Bartosz III Miejsce Psp 30+30 Brąz  

ROK 2003
  Finał XII Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Ustka
    BRZEZIŃSKI Artur I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             

ROK 2004
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Częstochowa
    ITRICH Malwina II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             

ROK 2005
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
    ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    ITRICH Malwina III Miejsce Kpn 40 Brąz  
             

ROK 2006
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
    MARCINOWSKA Marta II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    MARCINOWSKA Marta III Miejsce Kpn 40 Brąz  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Starachowice
    ITRICH Malwina III Miejsce Kpn 40 Brąz  
             

ROK 2007
  Finał XIII Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 60 Brąz  
    CHMIEL Marek I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
    MARCINOWSKA Marta II Miejsce Ksp 3x20 Srebro  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Kraków
    ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             

ROK 2008
  Finał XIV Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Bydgoszcz
    CHMIEL Marek III Miejsce Ksp 60 Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Zielona Góra
    WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto  
    WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Starachowice
    ITRICH Malwina I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    ITRICH Malwina II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    ITRICH Malwina II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             

ROK 2009
  Finał XV Ogólopolskiej Olimpiady Młodzieży - Kraków
    SPÓLNY Marcin  II Miejsce Ksp 60 Serbro  
             
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta I Miejsce  Ksp 3x20 Złoto  
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Bydgoszcz
    WROŃSKA Paula I Miejsce  Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce  Kpn 40 Złoto  
    WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    CHMIEL Marek I Miejsce  Kdw 60 Złoto  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz
    MARCINOWSKA Marta I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
             
  Mistrzostwa Europy - Osjek
    WROŃSKA Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro  
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro  
             

ROK 2010
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto  
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro  
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta III Miejsce Ksp 60 Srebro  
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
    MARCINOWSKA Marta I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    MARCINOWSKA Marta III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
    MARCINOWSKA Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
             
    Drużynowo:        
    Dybowska Marta, Wrońska Paula, Baran Joanna  III Miejsce Ksp 60 Brąz  
    Dybowska Marta, Wrońska Paula, Baran Joanna  III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
             

ROK 2011
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula,Itrich Malwina, Marcinowska Marta II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto  
    CHMIEL Marek III Miejsce Kdw 60 Brąz  
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula, Klińska Marta, Dybowska Marta I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    Chmiel Marek, Fidala Michał, Górski Mateusz I Miejsce Kdw 60 Złoto  
             

ROK 2012
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
             
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto  
             
  Akademickie Mistrzostwa Świata - Kazań 
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula III Miejsce  Ksp 60  Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz
    KŁOSOWSKA Daria II Miejsce Ksp 40 Srebro  
             
  Wojskowe Mistrzostwa Świata - Guangzhou
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    Wrońska Paula II Miejsce Ksp 3x20 Srebro  
             

ROK 2013
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Kpn 40 Złoto  
             
  Mistrzostwa Europy - Osijek
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula III Miejsce Ksp 60 Brąz  
    Wrońska Paula III Miejsce Ksp 3x20 Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Wrocław
    OKUNIEWSKA Julia I Miejsce Ksp 40 Złoto  
    OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Ksp 3x10 Brąz  
             

ROK 2014
  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x20 Złoto  
    WROŃSKA Paula II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula, Chomiczewska Anna, Okuniewska Julia III Miejsce ksp 60 Brąz  
             
  Finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław
    CHOMICZEWSKA Anna III Miejsce Ksp 60 Brąz  
    OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Kpn 40 Brąz  
             
  Mistrzostwa Świata - Granada
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula I Miejsce  Ksp 3x20 Złoto  
             
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz
    LEJK Anna I Miejsce Psp 30 cz.sz. Złoto  
    PEŁKA Magdalena I Miejsce Ksp 40 Złoto  
             

ROK 2015
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula, Pełka Magdalena, Chrzanowska Maja I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             
  Finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Zielona Góra
    MICHALSKI Robert II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    PEŁKA Magdalena II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    CHRZANOWSKA Maja II Miejsce Kpn 40 Srebro  
    OKUNIEWSKA Julia III Miejsce Ksp 60 Brąz  
             

ROK 2016
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław
    WROŃSKA Paula III Miejsce Kpn 40 Brąz  
             
  Finał XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław
    BONIASZCZUK Stanisław II Miejsce Ksp 60 Srebro  
    BONIASZCZUK Stanisław III Miejsce Kpn 40 Brąz  
       
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Zielona Góra    
    TOKARZ Paweł III Miejsce Ksp 40 Brąz  

 

ROK 2017        
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław    
    Drużynowo:        
    Wrońska Paula, Bulman Kamila, Okuniewska Julia III Miejsce Ksp 3x20  Brąz  
             
    WROŃSKA Paula II Miejsce Kpn 40 Srebro  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Wrocław    
    BONIASZCZUK Stanisław II Miejsce Kpn 60 Srebro  
             
    Drużynowo:        
    Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja, Bulman Kamila II Miejsce Ksp 60 Srebro  
             
    Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja,   Bulman Kamila III Miejsce  Ksp 3x20  Brąz  
             
    Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja, Bulman Kamila  III Miejsce Kpn40 Brąz  
             
    Boniaszczuk Stanisław, Michalski Robert,   Reszka Przemysław III Miejsce Kdw 60 Brąz  
             
  Mistrzostwa Europy - Baku        
    Drużynowo:        
    Paula Wrońska II Miejsce Ksp 3x20 na 300 m Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Zielona Góra      
    TOKARZ Paweł II Miejsce Kpn 30 Srebro  
    TOKARZ Paweł III Miejsce Ksp40 Brąz  

 

ROK 2018          
  Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław      
    WIELGOMAS Szymon II Miejsce Kdw 3x40 Srebro  
    WROŃSKA Paula I Miejsce Ksp 3x40 Złoto  
             
  Finał XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wrocław    
    TOKARZ Paweł III Miejsce Kpn 50 Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Juniorów - Ustka        
    PEŁKA Magdalena  III Miejsce  Ksp 60  Brąz  
             
    Drużynowo:        
    Pełka Magdalena, Okuniewska Julia, Chrzanowska Maja,  I Miejsce Ksp 60 Złoto  
             
    Drużynowo:        
    Pełka Magdalena, Okuniewska Julia, Bulman Kamila III Miejsce Ksp 3x40 Brąz  
             
  Mistrzostwa Polski Młodzików - Bydgoszcz    
    Baranowski Maria, Kozłowski Jakub III Miejsce MIX Kpn Brąz  
             
    KOZŁOWSKI Jakub III Miejsce  Ksp 3x20 Brąz  
             

 

 

 

Szukaj w serwisie